25.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Borxhit

Etiketim: borxhit

Guvernatori i Bankës së Shqipërisë: Rritja e borxhit publik e bën...

0
Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko mori pjesë në punimet e Forumit për vendet e Evropës Qendrore dhe Lindore (EQL) për të diskutuar...

Paralajmërimi: Pritet përkeqësim i nivelit të borxhit në vend, pasigurisë ushqimore...

0
Kriza që vjen si rezultat i luftës në Ukrainë do të përkeqësojë më tej nivelin e borxhit në vend, pasigurinë ushqimore dhe pabarazinë sociale.Ky...

Meta: Do kthej çdo ligj antikushtetues, rrezikojmë rritjen e borxhit publik

0
Presidenti Ilir Meta në një deklaratë për mediat deklaroi se si kreu i shtetit, do të kthejë çdo ligj që është antikushtetues. Meta u...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS