21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bolonjës

Etiketim: Bolonjës

“Migjeni” niset në Itali/ Nga sot fluturime drejt Romës, Milanos dhe...

0
Pas Turqisë Air Albania ka nisur zyrtarisht fluturimet drejt Italisë. Fluturimi i parë ishte në orën 5.50 minuta me destinacion Romën, kthimi nga kryeqyeti...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS