34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bolognas

Etiketim: Bolognas

Milani nuk njeh kundërshtar, triumfon bindshëm ndaj Bolognas në “San Siro”

0
Milani e ka mposhtur bindshëm Bolognan me rezultat 5 me 1. Rossonerët e kanë dominuar këtë takim dhe e kanë vazhduar formëm e mrekullueshme që...

Conte kritikon Lautaro Martinez pas humbjes ndaj Bolognas

0
Njësoj si vitin e kaluar, Inter ka rënë në San Siro kundër Bologna-s së Sinisa Mihajlovic, që ka mundur 2-1 me përmbysje pasditen e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS