25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bollywoodit

Etiketim: Bollywoodit

Ylli i Bollywood-it dhe vajza e saj 8 vjeçe përfundojnë në...

0
Aishwarya Rai Bachchan është dërguar në spital pas testimit pozitiv për Covid-19 në fillim të kësaj jave. Aktorja indiane dhe ish-Miss Bota dhe një nga...

Ylli i “Bollywood-it” infektohet me koronavirus

0
Aktori i mirënjohur indian infektohet me koronavirus. Amitabh Bachchan ka njoftuar fansat se këtë mbrëmje ka marrë rezultatet e testit për koronavirus, që doli të...

Ylli i “Bollywood-it” rezulton pozitiv në testin për COVID-19

0
Aktori i mirënjohur indian ka dalë pozitiv në testin për COVID-19. Amitabh Bachchan ka njoftuar fansat se këtë mbrëmje ka marrë rezultatet e testit për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS