18.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Boll

Etiketim: boll

Meta ripërsërit mesazhin: Boll kanë folur në emër të POPULLIT shqiptar!...

0
Presidenti Ilir Meta duke u ndalur tek çështja e referendumit për ndryshimet kushtetuese ka përsëritur deklaratën e djeshme. Përmes një postimi në ‘Facebook’...

Reagim i papritur nga Mourinho: Boll u treguam egoistë

0
Jose Mourinho është gati për rifillimin e ndeshjeve zyrtare. Premier League do të rifillojë në datë 17 qershor dhe më të lumturit janë tifozët...

Rudina Hajdari: Zgjedhje te parakohshme, boll me kryeministra sundimtare – Lajmi...

0
Deputetja Rudina Hajdari ka deklaruar se vetëm zgjedhjet parlamentare të parakohshme mund ta ndreqin Shqipërinë. Në një postim në Twitter, Hajdari...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS