18.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Boksierin

Etiketim: boksierin

E tmerrshme se si Skënderi e hodhi në tokë boksierin e...

0
Vitet e 70-ta dhe të 80-ta, janë vitet e arta të sportit të Kosovës, sidomos të boksit të Kosovës, kur Prishtina pesë herë u bë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS