22.5 C
Tirana
E enjte, 18 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bojkotit

Etiketim: bojkotit

Seanca për Presidentin e ri/ Grida Duma kundër bojkotit të PD:...

0
Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma është shprehur kundër bojkotit në seacnën për votimin e Presidentit.Në një komunikim për mediat, ajo u shpreh se...

“U ulën këmbëkryq me të zgjedhurin e Ramës, por.’- Salianji kundër...

0
Deputeti i PD-së, Ervin Salianji ka ironizuar qëndrimin e deputetëve që përkrahin Enkelejd Alibeajn dhe që sot kanë deklaruar se nuk do të marrin...

Pas bojkotit, kompanitë e mëdha thirrje “Facebok” për ndryshime

0
Kompanitë si Coca-Cola, Adidas, Ford dhe Lego po bojkotojnë Facebookun këtë muaj, duke tërhequr reklama nga rrjeti social në Shtetet e Bashkuara. Disa kompani reklamash...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS