34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bojken Lako

Etiketim: Bojken Lako

Semi publikon pamje të Bojken Lakos: Miku më i mirë për jetë

Semi publikon pamje të Bojken Lakos: Miku më i mirë për...

0
Ka kohë që Semi Jaupaj e ka ndërprerë lidhjen me ish-partnerin Bojken Lakon, mirëpo ata vazhdojnë të kenë raporte të mira shoqërore.Këngëtarja dhe rokeri...
U dënua me tre vjet burg, Ministri i Drejtësisë pret në takim Bojken Lakon dhe tregon se i është …

U dënua me tre vjet burg, Ministri i Drejtësisë pret në...

0
Këngëtari i njohur i muzikës 'rock', Bojken Lako, ditë më parë u dënua nga organet e drejtësisë në Shqipëri me tri vite burg.Ky dënim...
Këngëtari shqiptar, Bojken Lako dënohet me 3 vite burg

Këngëtari shqiptar, Bojken Lako dënohet me 3 vite burg

0
Punimet në një godinë të marrë me qera për ta kthyer në një studio muzikore i kanë kushtuar muzikantit Bojken Lako më shtrenjte se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS