24.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bojën

Etiketim: bojën

“Ik mos ta shoh bojën”/ Komshija e Zhanetës rrëfen detaje rrëqethëse:...

0
U tretën, pa bukë e ujë pranë njëra-tjetrës, jo me ditë, por më javë dhe muaj… Vendosën të shkonin drejt vdekjes, për të pritur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS