34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Boateng

Etiketim: Boateng

Martesa e parë në ‘hënë’, Boateng dhe Fradegrada kapërcejnë kufijtë tokësorë...

0
Ai drejtoi "Pekin Express", është një nga fytyrat kryesore të "Real Time", por emri i Enzo Miccio është i lidhur pashmangshmërisht edhe me konceptin...

Boateng bën thirrjen e fortë: Asnjë fëmijë nuk lind racist, ja...

0
Jerome Boateng i Bayern Munich ka bërë thirrje që shkollat ​​të përfshijnë mësime “integrale” anti-racizmit, si pjesë e kurrikulave të tyre, pasi mendon se...

Mesazhi i fuqishëm i Boateng kundër racizmit: Shumë futbollistë kanë frikë...

0
Kevin-Prince Boateng e ka dhënë një mesazh të fuqishëm kundër racizmit, duke iu bërë thirrje futbollistëve për të marrë qëndrim, sepse beson se shumë...

Martinez dhe Boateng afër largimit nga Bayern Munich

0
Bayern Munich pritet t’i largojë dy mbrojtës nga skuadra. Javi Martinez dhe Jerome Boateng janë dy lojtarët që pritet të largohen nga ambientet e ‘Allianz...

Boateng hakmerret ndaj Messi-t pesë vite pas turpërimit

0
Hakmarrja është një pjatë që shërbehet e ftohtë. Ylli i Bayern Munich, Jerome Boateng, e ka respektuar këtë fjalë të urtë dhe ka marrë hakmarrjen...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS