25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bluz

Etiketim: bluz

Balla i dhuroi bluzën, eurodeputeti Cuffe e vesh në seancën plenare...

0
Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka përshëndetur Rezolutën e Parlamentit Europian mbi Raportin e Komisionit të 2021 si dhe debatin...
Dua Lipa tregon barkun e tonifikuar në një bluzë të shkurtër, teksa eksploron Irlandën

Dua Lipa tregon barkun e tonifikuar në një bluzë të shkurtër,...

0
Dua Lipa dukej e pabesueshme teksa kishte vënë në pah barkun e saj të tonifikuar e veshur me një bluzë të hapur dhe pantallona...
Justin Bieber shfaqet pa bluzë teksa dhuron performancë befasi për publikun në festivalin “Coache…

Justin Bieber shfaqet pa bluzë teksa dhuron performancë befasi për publikun...

0
Fituesi i çmimit Grammy, Justin Beiber, iu bashkua shokut të tij Daniel Caesar në skenë të premten (15 prill) për një paraqitje surprizë në...
Jason Momoa endet pa bluzë me motoçikletë, ndërsa tregon me krenari fizikun e tij në Malibu

Jason Momoa endet pa bluzë me motoçikletë, ndërsa tregon me krenari...

0
Jason Momoa nxori një motoçikletë të vjetër për një xhiro në shtëpinë e një shoku në Malibu të premten.Aktori 42-vjeçar endej pa këmishë dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS