24.5 C
Tirana
E hënë, 8 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Blqize

Etiketim: Blqize

Blqize/ Makina del nga rruga dhe perfundon ne kanal – Lajmi...

0
Një aksident është shënuar mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Bulqizë-Fushë Bulqizë në vendin e quajtur Pishta. ...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS