Ballina Etiketimet Bllokojnë

Etiketim: bllokojnë

Aksion te stadiumi Dinamo/ ‘Shqiponjat’ bllokojnë dy automjete, shoqërohet babai i...

0
Dy automjete tip ‘Mercedes’ janë bllokuar nga policia te Stadiumi Dinamo. Burime për median bëjnë me dije se janë shoqëruar në komisariat shtetasi Sali Lushaj...

Përmbyset në mes të rrugës kamioni në Durrës, specat dhe domatet...

0
Një kamion mallrash është përmbysur në mes të rrugës në qytetin e Durrësit. Burime për median bnëjnë me dije se nuk ka të lënduar por...

Banorët e Maliqit bllokojnë rrugën për ujin e pijshëm, Bashkia u...

0
Mungesa e ujit, një problematikë e vjetër por që mbetet pa zgjidhje ngriti në protestë banorët e fshatit Gollobërdë në Maliq. Të indinjuar, banorët e...

Deputetët e opozitës bllokojnë foltoren/ Ndërpritet për së dyti seanca plenare,...

0
Seanca në kuvend ka pasur debate të forta mes deputetëve të mazhorancës dhe kryetarit të Kuvendit Gramoz Ruçi. Deputeti Halit Valteri ka kërkuar të...

Senatorët demokratë bllokojnë propozimin republikan për reformën në polici

0
Një votim i rëndësishëm për avancimin e legjislacionit për një reformë të madhe në polici dështoi të mërkuren në senat, pasi demokratët e Kongresit...

SHBA, demokratët përpiqen të bllokojnë tërheqjen e trupave nga Gjermania

0
Ligjvënësit demokratë në Kongres paraqitën një legjislacion të enjten për të bllokuar planin e Presidentit Donald Trump për të tërhequr 9.500 trupa amerikane nga...

Makinat largohen nga kryeqyteti e “bllokojnë” rrethet, fundjava me trafik në...

0
Pas lirimit të qarkullimit të mjeteve, trafiku është rikthyer sërish në qytetet e Shqipërisë. Fundjava i ka gjetur rrugët e kryeqytetit bosh, por në rrethe...

Provimi i Gjuhës/ Maturantët bllokojnë rrugën para Ministrisë: Të rivlerësohet testi....

0
Maturantët kanë vijuar protestën e tyre para Ministrisë së Arsimit, në shenjë kundërshtie për testin e Gjuhës Shqipe dhe Letërsisë, pasi sipas tyre ishte...

Reshjet e shiut bllokojnë aksin Librazhd-Elbasan

0
Kanë mjaftuar pak milimetra shi për të shkaktuar probleme me qarkullimin e mjeteve në aksin rrugor Elbasan-Librazhd. “Rruga është bërë e kalueshme vetëm në...

Top Story/Konfliktet e pronave bllokojnë gjykatat, fatura e papërballueshme ndër breza

0
Beteja nëpër gjykata, është një kalvar 30-vjeçar për pronat. Vetëm në Gjykatën e Lartë janë të depozituara 30 mijë dosje civile dhe administrative. Rreth...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24