23.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Blindohet veriu i Italisë

Etiketim: Blindohet veriu i Italisë

Koronavirusi/ Blindohet veriu i Italisë, shkon mbi 100 numri i të...

0
Ishte një e shtunë e gjatë kjo e djeshmja për Italinë. Lombardia dhe Veneto janë rajonet më të goditura nga koronavirusi, dhe pavarësisht faktit që...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS