24.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Blic

Etiketim: blic

Operacion blic në Vlorë, deri tani 5 të arrestuar, mes tyre...

0
Në kuadër të goditjes së një rrjeti të trafikimit të kokainës, strukturat e Policisë së Shtetit janë duke zhvilluar një operacion antidrogë në qytetin...

Të shtëna me armë në Vlorë

0
Një person ka qëlluar me armë zjarri pasditen e kësaj të diele në qytetin e Vlorës. Autori, i dyshuar mesohet se eshte shtetasi me...

Droni zbulon parcelat me drogë në Maliq, prangoset kryeplaku i fshatit

0
Vazhdojnë kontrollet e territorit nga toka dhe ajri, me dronë, me qëllim parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e kultivimit të kanabisit. ...

Shoferi me 6 gjoba të pa paguara, “fluturon” me 168 km/h...

0
Nje person me 6 gjoba te pa paguara eshte kapur duke ecur me shpejtesi tejet te larte ne autostraden Tirane-Durres. Lajmi u be me...

Tregon pasurinë, Vilma Nushi letër publike për ata që e mallkuan:...

0
Unë jam Vilma Nushi, dhe tani që po shkruaj, jam në një shtrat spitali ku marr oksigjen, infektuar me COVID19. Kam marë me mijëra...

Drogë, kërcënime për jetën dhe drejtim mjeti i dehur! Arrestohen tre...

0
Në 24 orët e fundit policia e Tiranës ka arrestuar tre persona për vepra të ndryshme penale. Konkretisht është arrestuar E. H., 20 vjeç,...

Tirane/ Arrestohen 4 persona, dy prej tyre ishin shpallur ne kerkim

0
Tiranë Bien në prangat e Policisë 4 shtetas, dy prej tyre të shpallur në kërkim. Organizuan grumbullim dhe manifestim të paligjshëm dhe nuk...

Pezullohen 159 leje drejtimi gjatë fundjavës, arrestohen 28 shoferë

0
Drejtoria e Policisë Rrugore, masa të shtuara në të gjithë vendin, përgjatë fundjavës, me qëllim parandalimin e aksidenteve rrugore, monitorimin e fluksit të lëvizjes...

Ndalimi i hapjes së bareve të natës dhe diskove, artistët, punonjësit...

0
TIRANA Artistë, punonjës dhe pronarëve të bareve, pub-eve dhe diskove të natës janë ngritur në protestë kundër aktit normative të qeverisë para kryeministrisë. Ata nuk...

Ndërron jetë një tjetër pacient me koronavirus. MSH: 82 raste të...

0
Ministria e Shëndetësisë raporton se gjatë 24 orëve të fundit është shënuar edhe një viktimë nga koronavirusi. Ndërkohë, MSH bën me dije se janë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS