21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bleu

Etiketim: bleu

Kush është Alfred Mikeli, i shumëkërkuari i arrestuar që “bleu” dy...

0
Prej katër vitesh ai ishte në kërkim. Ishte shpallur fajtor për trafik droge dhe madje gjykata edhe e kishte dënuar po ai vijonte të...

Elon Musk shet 4 miliardë dollarë aksione të Tesla-s pasi bleu...

0
Elon Musk ka shitur 4 miliardë dollarë aksione të Tesla-s pasi bleu Twitter -in, sipas Komisionit të Letrave me Vlerë dhe Shkëmbimeve të SHBA-së.Në...

Elon Musk bleu Twitter-in, po tani?

0
Elon Musk, njeriu më i pasur në botë, e ka përshkruar Twitter-in si "sheshin de facto publik të qytetit".  Ai madje tha se po...

‘Bleu 150 mijë euro makinë’, Lleshaj në Kuvend: Nëse nuk kushton...

0
Ministri i Brendshëm, Sandër lleshaj ka reaguar në seancën e sotme të Kuvendit në lidhje me akuzat ndaj tij se ka shpenzuar 150...

Dyshohet se bashkë me të dërguarin e “Ndragheta”-s bleu 20 kg...

0
Zbardhen detaje të reja nga dosja e Ardian Çekinit në Elbasan, i cili u arrestua gjatë operacionit ndërkombëtar të kokainës i zhvilluar mes Shqipërisë,...

Bleu në dyqan me 50 euro false, arrestohet në Sarandë 20-vjeçari...

0
Një 20-vjeçar me inicialet D. Sh është arrestuar në Sarandë pasi akuzohet për ‘falsifikim monedash’. Personi në fjalë ka blerë disa gjëra në një...

Fakte interesante mbi jeten e Al Kapones – Mafiozit me te...

0
Fakte interesante mbi jeten e Al Kapones - Mafiozit me te famshem ne USA- Njeriu qe bleu drejtesine

“Rrahmani një nga mbrojtësit më të mirë në Itali, Napoli bëri...

0
Edy Reja i kërkon Napolit të konfirmojë Elseid Hysajn, emri i të cilit prej një kohe të gjatë përflitet se do ta vijojë gjetkë...

Vetëm tri ditë pasi e bleu një Ford Mustang të ri,...

0
Shpejtësia që ofron kjo veturë dhe aftësitë për vozitje të shoferit, nuk u përshtatën aspak Ford Mustang GT është një makinë e fuqishme, të cilën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS