21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Blendi

Etiketim: Blendi

Blendi Fevziu: Shteti shqiptar s’ka paguar asgjë për mjekimin e Bujar...

0
Ish-Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani, ndërroi jetë në moshën 56-vjeçare, në 28 maj, në një spital në Gjermani, pas një sëmundje të rëndë në...

“Telefon i kriptuar nga NATO, skuadër elitare sigurie”, Blendi Fevziu jep...

0
Padyshim emrat më të lakuar aktualisht në të gjithë botën janë ai i Vladimir Putin dhe Volodymyr Zelensky. Ndërsa i pari përflitet për të...

Sot Kuvend/ Interpelancë me Blendi Klosin, do miratohet edhe Komisioni i...

0
Ditën e sotme pritet të nisë seanca e radhës plenare. Mësohet se sot do të zhvillohet një interpelancë me ministrin e Turizmit dhe Mjedisit,...

Vidhen 7 milionë lekë tek drejtoria e Patentave, reagon institucioni i...

0
Në orët e para të mëngjesit të sotëm kasaforta e Drejtorisë së Përgjithshme të Transportit Rrugor në Tiranë është vjedhur nga persona të paidentifikuar. Dyshohet...

Fotoja e tij bëri bujë në media, studenti Blendi Shahu, një...

0
Në Tiranë, Blendi Shahu është njëri nga të rinjtë e shumtë, që policia arrestoi të dielën gjatë protestave spontane të qytetarëve pas shembjes së...

Blendi Fevziu s’mund të gjente dedikim më të bukur se ky...

0
Librin e tij më të fundit, “Tirana e Nonës” autori Blendi Fevziu ua ka dedikuar dy vajzave të tij. Ai thotë se ky libër...

Blendi Fevziu: Ka ardhur koha qe Edi Rama te largohet –...

0
Gazetari Blendi Fevziu duke folur në “Shiko kush luan” u shpreh se ka ardhur koha që në Shqipëri të ndërrohet qeveria....

Blendi Fevziu i organizon vajzes festen perrallore per 4 vjetorin e...

0
Gazetari Blendi Fevziu është baba i dy vajzave, Mishel dhe Alis. Vajza e tij e vogël, Alis, ka pasur ditëlindjen pasi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS