32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Blej

Etiketim: blej

Fjolla Morina: Paraja nuk mund të blejë lumturinë, por është më mirë të qash në Mercedes S Class …

Fjolla Morina: Paraja nuk mund të blejë lumturinë, por është më...

0
Këngëtarja e njohur e estradës, Fjolla Morina, gjatë ditëve të fundit ka qenë një emër shumë i diskutuar në shtypin rozë.Kjo për faktin se...
Ferrari ia ndalon Justin Bieberit t’i blejë makinat e tyre

Ferrari ia ndalon Justin Bieberit t’i blejë makinat e tyre

0
Justin Bieber është kthyer në mënyrat e tij të vjetra dhe nuk e ka humbur aftësinë e tij të zakonshme për polemika.Kjo pasi edhe...

Interi del hapur, synon të blejë ‘shqiponjën’ e kombëtares shqiptare

0
Drita e Brozovic do të vazhdojë ta ndriçojë Interin, duke marrë parasysh që kroati ka rinovuar së fundi deri në vitin 2026. Por këtë...

Apple planifikon të prezantojë një abonim të ri për iPhone: Blej...

0
Lëvizja do të përshtatet me përpjekjet e vazhdueshme të Apple drejt pushtimit të tërësishëm të tregut.Vitet e fundit, Apple ka theksuar gjithnjë e më...

Shtepi shume te Lira qe Askush nuk Guxon ti Blej !

0
Shtepi shume te Lira qe Askush nuk Guxon ti Blej !

Bayerni bëhet pishman, nuk do ta blej Perisicin

0
Bayerni i Mynihut po mediton mbi blerjen përfundimtare të kroatit Ivan Perisic, pasi përtej dëshirës së trajnerit Hansi Flick, drejtuesit e klubit nuk janë...

“Më tremb e ardhmja”- Koronavirusi detyron Iva Tiçon të kursejë: Për...

0
Gazetarja Iva Tiço po qëndron e izoluar për shkak të koronavirusit. Ajo është shprehur se e tremb e ardhmja dhe kjo e ka bërë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS