24.5 C
Tirana
E hënë, 8 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Blanco

Etiketim: Blanco

Artisti italian, Blanco hidhet mbi turmë gjatë një koncerti në Romë – por përfundon në tokë

Artisti italian, Blanco hidhet mbi turmë gjatë një koncerti në Romë...

0
Artisti italian, Blanco është në një turne në Itali këtë javë me serinë e tij të re të koncerteve dhe gjatë një prej tyre,...
Sondazh: Pesë këngët favorite për të triumfuar në Eurovision – cila është më e mira?

Sondazh: Pesë këngët favorite për të triumfuar në Eurovision – cila...

0
Kanë mbetur më pak se 50 ditë deri në edicionin e sivjetmë të Eurovisionit. Në muajin maj, 40 shtete do të konkurrojnë në festivalin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS