24.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet BKH

Etiketim: BKH

Zgjedhja për kreun e ‘FBI-së’ shqiptare, Yuri Kim: Disa ëndërrojnë se...

0
Me përfundimin e garës për zgjedhjen e kreut të Byrosë Kombëtare të Hetimit (të hënën zgjidhet drejtuesi), ka reaguar ambasadorja e SHBA-ve në Tiranë...

‘Paligjshmëri dhe kontroll politik me kreun e BKH’, Paloka:  Kandidatja e...

0
Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, ka hedhur akuza ndaj garës për kreun e Byros Kombëtare të Hetimit duke thënë se po bëhet paligjshmëri dhe...

Zyrtari i DASH: Perkushtim i palekundur per SPAK e BKH. Qeveria...

0
Zv. Ndihmës Sekretari amerikan për Çështje të Narkotikëve dhe Ligjzbatimit Jorgan Andrews, thotë se përkushtimi i Shteteve të Bashkuara për të mbështetur ngritjen...

BE tremb politikanët: Japim 42 milionë euro për BKH dhe SPAK...

0
Ambasadori i Bashkimit Evropian në Shqipëri, Luigi Soreca iu ka bërë thirrje palëve politike që të ulen në dialog për të zgjidhur krizën aktuale...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS