fbpx
20 C
Tirana
Tuesday, June 2, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bjerë

Etiketim: bjerë

Pse Serbia dhe Maqedonia e Veriut po e kalojnë më lehtë...

0
Serbia dhe Maqedonia e Veriut ndoqën politikën e nxitjes së eksporteve dhe prodhimit, ndërsa Shqipëria u përqendrua te koncesionet, duke mbajtur borxhin e lartë,...