32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bjellorusi

Etiketim: bjellorusi

Bjellorusi/ KQZ ndalon Babarikon të garojë për President, Lukashenko i sigurt...

0
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në Bjellorusi nuk pranoi të regjistroi në zgjedhjet presidenciale Viktor Babariko kundërshtarin kryesor të presidentit Aleksandër Lukashenko. Babariko është ish drejtuesi...

Në Bjellorusi shtyhen dy ndeshje pas rasteve të dyshimta me koronavirus

0
Një ndeshje e Premier Leagues së Bjellorusisë dhe një tjetër e kategorisë së dytë janë shtyrë pas dyshimeve për raste me koronavirus, ka njoftuar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS