25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bjellorus

Etiketim: bjellorus

Hotelet turistike në Vlorë humbën ukrainasit dhe bjellorusët, shpresa e vetme...

0
Turizmi në Vlorë mbështetet të fluksi vendas por më së shumti nga turistët e Europës lindore që zakonisht nisnin pushimet që në muajin prill.Por...

FIG ndalon sportistët rusë dhe bjellorusë nga garat duke filluar nga...

0
Federata Ndërkombëtare e Gjimnastikës ka njoftuar se duke filluar nga e hëna, sportistët dhe zyrtarët rusë dhe bjellorusë, përfshirë gjyqtarët, nuk lejohen të marrin...

Rusët dhe bjellorusët përjashtohen edhe nga patinazhi

0
Përjashtimi apo pezullimi i përkohshëm i sporteve ruse po vazhdon.Këtë radhë e ka rendin patinazhi.Në fakt, Unioni Ndërkombëtar i Patinazhit (ISU) ka njoftuar se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS