18.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Biznesmeneve

Etiketim: biznesmeneve

Shkrepje me armë në drejtim të Fatmir Hysenbelliut, detaje rreth zënkës...

0
Djemtë e biznesmenëve të njohur janë konfliktuar në kryeqytet me njëri-tjetrin në orët e para të mëngjesit të datës 16 korrik 2020. Në dosjen policore...

SHBA/ Hakerohen llogaritë në Twitter të disa politikanëve e biznesmenëve

0
Një seri llogarish në “Twitter” të personazheve të njohur të jetës politike dhe të biznesit në SHBA u hakeruan të mërkurën dhe u përdorën...

Gjykata e Kurbinit nxjerr nga qelia Kreshnik Tushën, i dyshuar për...

0
Gjykata e Kurbinit liron Kreshnik Tushën, i cili u ndalua për ngjarjen e 30 majit ku u vranë biznesmenët Paulin Gjergji dhe Bujar Lika. ...

Arrestohet bashkëpunëtori i Lajamt në atentatin ndaj dy biznesmenëve

0
Një megaoperacion policor është zhvilluar në orët e vona në zonën e ''Kodër Kamëz'' në kryeqytet, që është konkretizuar me arrestimin e Ilir Xhepajt,...

Vrasja e biznesmenëve në Laç/ Gjykata lë në qeli Kreshnik Tushën,...

0
Gjykata e Kurbinit ka dhënë masën e arrestit me burg për 21 vjeçarin Kreshnik Tusha, i dyshuar si njëri nga autorët e vrasjes së...

Vrasja e dy biznesmenëve në Laç, autorët e veshur si policë,...

0
Detaje të reja kanë dalë nga vrasja në Lac, mbrëmjen e së shtunës, rreth orës 22:30. Katër persona të veshur me uniformë policie, të...

Kavaje, telefonat e Dritan Haxhollit dhe Bledar Toçit, u bente keq...

0
Kur kanë kaluar 20 dite nga vrasja e Dritan Haxhollit në Kavajë, Prokuroria vijon ende hetimet për zbardhjen e plotë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS