9 C
Tirana
Wednesday, February 26, 2020
Ballina Etiketimet Bizhuteri

Etiketim: bizhuteri

ELBASAN/ Grabitet shtepia e biznesmenit, maskat vjedhin para dhe bizhuteri

0
Disa persona të paidentifikuar kanë hyrë natën e kaluar dhe kanë vjedhur shtëpinë e një biznesmeni në qytetin e Elbasanit,...

Punonte ne shtepive e grekeve, vodhi mijëra euro dhe bizhuteri, arrestohet...

0
Një 30-vjeçare shqiptare, e cila punonte si ndihmëse shtëpiake, është arrestuar nga policia. Ajo akuzohet se ka vjedhur bizhu dhe para...