34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bishtazhin

Etiketim: Bishtazhin

Selmanaj dhe Abrashi vizituan punimet për rehabilitimin e rrugës në aksin...

0
Zëvendëskryeministri Driton Selmanaj së bashku me ministrin e Infrastrukturës, Arban Abrashi kanë vizituar punimet për rehabilitimin e rrugës në aksin rrugorë Gjonaj- Bishtazhin, në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS