32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bisha

Etiketim: bisha

Bisha Rovenë godet në Shëngjin

0
Atraktive, e dashur me linja të trupit për tu pasur zili, po mbi të gjitha e dashur nga të gjithë. Kjo është këngëtarja e njohur...

‘Bisha amerikane’ është SUV-i më i fuqishëm në botë

0
Dodge Viper ka mbetur paksa në harresë nga adhuruesit me makinave, sidomos atyre sportive. Nëse mendonit se BMW X5M ose Porsche Cayenne janë disa nga...

Hummer i ri, ‘bisha’ që hynë në çdo teren

0
Fuqia tërheqëse vjen nga një motor nafte Duramax 6.6-litra. Hummer po përballet me një të ardhme të elektrizuar, dhe ndërsa kjo tingëllon paksa shumë ofenduese...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS