22.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bisedojn

Etiketim: bisedojn

​Kosova e Izraeli bisedojnë për rritjen e bashkëpunimin në shëndetësi

0
Ministri i Shëndetësisë Rifat Latifi së bashku me ministrin për Bashkëpunim Regjional nga Izraeli, Esawi Freji dhe ministrin e Administrimit të Pushtetit Lokal Elbert...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS