21.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bisedim

Etiketim: bisedim

Rama në vizitë zyrtare në Berlin, bashkëbisedim me deputetë të forcave...

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ndodhet në Berlin, ku do të zhvillojë një vizitë zyrtare. I ftuar nga fondacioni Körber-Stiftung, kryeministri do të marrë...

Pas shtrenjtimit, Rama njofton bashkëbisedim me qytetarët për naftën

0
Kryeministri Edi Rama ka njoftuar bashkëbisedim me qytetarët për çështjen e energjisë dhe karburanteve. Në një postim në faqen e tij në Facebook, Rama...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS