24.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Birra

Etiketim: birra

Singapori po e shndërron urinën në birrë

0
Është një lloj i ri birre që shitet në një fabrikë birre në Singapor me një përbërës shumë unikNewBrew është bërë nga një lëng...

Pasi i mbijetoi koronavirusit, deputeti shqiptar ia shtron me mish e...

0
Deputeti Adriatik Alimadhi deri më tani është i vetmi i cili është prekur nga virusi COVID-19. Ai kaloi një periudhë të gjatë në spital,...

Birra përmirëson kujtesën, zvogëlon stresin dhe ul shanset për t’u çmendur

0
Një studim japones me 100 persona që kishin probleme me kujtesën, doli në përfundim se birra është e mirë për trurin, përmirëson përqëndrimin dhe...

Birra mund të shërojë një nga sëmundjet më të zakonshme në...

0
Pirja e një birre në ditë mund t’iu ndihmojë të mposhtni obezitetin, si një nga problemet më të zakonshme shëndetësore në botë, kanë bërë...

Birra mund të shërojë një nga sëmundjet më të zakonshme në...

0
Pirja e një birre në ditë mund t’iu ndihmojë të mposhtni obezitetin, si një nga problemet më të zakonshme shëndetësore në botë, kanë bërë...

Jo vetëm për ta pirë, birra ju vjen në ndihmë edhe...

0
Rënia e flokëve, sidomos në sezonin e vjeshtës, është makth për çdo vajzë. Si ta luftosh? Zgjidhja është një recetë natyrale me birrë të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS