24.5 C
Tirana
E hënë, 8 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet BIRN

Etiketim: BIRN

BIRN zbardh skemën: Si funksionon mashtrimi me TVSH-në

0
Supozo se je një mashtrues që dëshiron të fitosh para shpejt dhe lehtë. Hapi i parë që duhet të bësh është që të regjistrosh...

Investigimi i “BIRN”: Si u vodhën miliona euro tokë në Dhërmi...

0
Prokuroria beson se pas një grabitjeje në zyrat e Qarkut Vlorë fshihet një skemë e sofistikuar kriminale për tjetërsimin e të paktën 63 mijë...

Gratë në mediat shqiptare: Nga viktimizimi për herë të dytë te...

0
Kodet e etikës kanë pak rëndësi kur vjen fjala për mënyrën se si mediat shqiptare raportojnë për gratë, nga viktimat e abuzimit seksual e...

Droga dërgohet në Turqi, ja përse bandat shqiptare kultivojnë kanabis në...

0
Të dhënat e siguruara nga BIRN tregojnë se ndërsa gjatë vitit 2021 janë regjistruar vetëm tre raste të kultivimit të kanabisit në ambiente të...

“Rama ka zgjedhur heshtjen”- BIRN: PS injoron sanksionet amerikane për Aqif...

0
Grupi parlamentar socialist injoroi sanksionet e fundit të Shteteve të Bashkuara ndaj ish-deputetit Aqif Rakipi gjatë mbledhjes që u mbajt të martën, ndonëse kishte...

BIRN: Nuk ka trajtime preferenciale/ Si u dëbua Edi Rama nga...

0
PËRBËRËSIT:• 250 gr margarinë ose gjalpë•400 gr miell,•250 gr sheqer,•sheqer vanilje.Në margarinë ose gjalpë të shkrirë, hidhet gradualisht mielli duke e përzier me lugë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS