25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Biodiversitetit

Etiketim: Biodiversitetit

Dita Botërore e Biodiversitetit: Një arsye për të festuar mrekullitë tona...

0
Tropoja është një ndër vendet më kryesore të biodiversitetit në shqiperi, me shumë specie bimore dhe shtazore që rralle gjënden në vendet e tjera.Peizazhet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS