24.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bindjeve

Etiketim: bindjeve

Përurohen fushat e reja te futbollit në Kombinat, Veliaj: Pavarësisht bindjeve...

0
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj mori pjesë në perurimin e kompleksit të ri të fushave futbollistike në Kombinat, ku u luajt edhe...

“Prej bindjeve politike!”/ Diskriminimi në shërbime, rriten ankesat e qytetarëve ndaj...

0
Dhënia e shërbimeve ndaj individëve jo në pak raste shoqërohet me neglizhencë dhe indiferentizëm e për rrjedhojë kjo bëhet pjesë e ankesave pranë mbikëqyrësve.Në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS