22.5 C
Tirana
E premte, 19 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Binaj

Etiketim: Binaj

Florjan Binaj lë humorin për politikën, aktori nis punën për krijimin...

0
Florjan Binaj, aktori i njohur i humorit duket se po bën plane që nuk kanë lidhje më me humorin.Ai ka munguar gjatë javëve të...

Florian Binaj tallet me vendimin e Qeverisë: Notat Sol dhe Do...

0
Aktori ka reaguar pas vendimit të Qeverisë për mbylljen e klubeve. Masat e reja të vendosura nga Qeveria e Shqipërisë, kanë nxitur reagime të shumta. Me...

EMËROHET TASHMË NË VLORË DREJTORI I RI I KADASTRËS SË VLORËS...

0
EMËROHET TASHMË NË VLORË DREJTORI I RI I KADASTRËS SË VLORËS ANDI BINAJ

Florjan Binaj jep lajmin e mirë, aktori shërohet nga COVID-19

0
Florjan Binaj para pak javëve kishte konfirmuar se ka rezultuar pozitiv për COVID-19. Megjithëse ishte prekur nga virusi më i rrezikshëm në dekadën e fundit,...

I prekur nga COVID, Florian Binaj tregon si po e kalon...

0
Pak ditë më parë, bëri bujë lajmi se aktori i njohur Florjan Binaj ishte infektuar me Covid-19. Flori e ka konfirmuar vetë këtë lajm,...

U prek nga Koronavirusi/ Flet aktori i “Portokallisë”, Florian Binaj: Jam...

0
Aktori i “Portokallisë”,  Florian Binaj konfirmon në “Open” se është i prekur nga koronavirusi. Ai është shprehur se nuk ka pasur asnjë shqetësim dhe...

“Dita më e trishtuar e jetës sime!” Nga Flor Binaj te...

0
“Një nga ditët më të trishtuara të jetës sime”, kështu e ka quajtur aktori Florjan Binaj këtë të diel, kur që në orët e...

Binaj: Unë e kam emrin Flori dhe grekët ma bëjnë Jani,...

0
I ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ishte aktori i humorit Florian Binaj. Në studio po flitej mbi emrat e fëmijëve. Flori tha...

“Kënaqen me frikën e njerëzve”/ Revoltohet Florjan Binaj pas lajmit për...

0
Aktori i njohur i humorit, Florjan Binaj ka reaguar pas lajmit që alarmoi Tiranën mbrëmjen e djeshme për një tërmet 6 ballësh, teksa citohej...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS