24.5 C
Tirana
E hënë, 8 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bimëve

Etiketim: bimëve

Vlorë/ Goditet një tjetër rast i kultivimit të bimëve narkotike

0
Policia e Vlorës ka goditur një tjetër rast të kultivimit të bimëve narkotike dhe ka vënë nën pranga 2 persona të implikuar në këtë...

AKU bllokon 132 litra produkte të mbrojtjes së bimëve të ndaluara...

0
Drejtoria Rajonale e AKU Vlorë referuar indicios së marrë nga Policia Kufitare, ka bllokuar 132 litra produkte të mbrojtjes së bimëve (Sunfire 240SC, Sedlene...

Hithra, mbretëresha e bimëve mjekësore

0
Nuk ka njeri që nuk i njeh hithrat, disa u thonë dhe hislla. Shumë prej nesh mund të kenë provuar dhe djegien që shkakton...

Gjërat që duhet të dinë kultivuesit e bimëve për herë të...

0
Le të fillojmë me bimët që keni humbur gjatë rrugës. Është një histori që shumë e dinë mirë: Ju bleni një bimë shumë të re,...

Gjërat që duhet të dinë kultivuesit e bimëve për herë të...

0
Le të fillojmë me bimët që keni humbur gjatë rrugës. Është një histori që shumë e dinë mirë: Ju bleni një bimë shumë të re,...

Kujdesi i bimëve, ja sa dritë dhe ujë duan ato

0
Kur të blini lule, mendoni mirë për zgjedhjen që bëni, sepse luleve duhet përshtatur ambientin ku rriten. Se për çfarë lloji të luleve do...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS