23.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bimën

Etiketim: bimën

Njihuni me bimën që rritet në Shqipëri dhe konsiderohet si shëruese...

0
Pupëza ose Rudbekia është pjesë e së njëjtës familje botanike të luledeles. Kjo barishte në dukje e zakonshme është në të vërtetë shumë e...

A e keni bimën aloe vera në shtëpi? Ja për çfarë...

0
Xheli i Aloe Verës është shumë efikas kundër djegieve të lëkurës. Ai ka aftësi freskuese dhe qetësuese por edhe nxit formimin e shtresave të reja...

A e keni bimën Aloe Vera në shtëpi? Ja për çfarë...

0
Xheli i Aloe Verës është shumë efikas kundër djegieve të lëkurës. Ai ka aftësi freskuese dhe qetësuese por edhe nxit formimin e shtresave të reja...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS