21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Biltdit

Etiketim: Biltdit

​Mustafa: Nuk shkohet në dialog me logjikën e Carl Biltdit dhe...

0
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka thënë se vënia e dialogut me Serbinë në kontekstin e Dhomave të Veçanta të Gjykatës Speciale, është e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS