24.5 C
Tirana
E hënë, 8 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Billbordet

Etiketim: billbordet

Mitrovica mbush billbordet në përkrahje të Thaçit e Veselit

0
Lagje të shumta në Mitrovicë sot janë mbushur me billborde në përkrahje të ish-udhëheqësve të UÇK-së, Hashim Thaçit dhe Kadri Veselit. Në rrugët “Mbretëresha Teutë”,...

Mitrovica mbush billbordet në përkrahje të Thaçit e Veselit (Foto)

0
Lagje të shumta në Mitrovicë sot janë mbushur me billborde në përkrahje të ish-udhëheqësve të UÇK-së, Hashim Thaçit dhe Kadri Veselit. Në rrugët “Mbretëresha Teutë”,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS