34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Billa

Etiketim: Billa

Nxori në pritë biznesmenin Hekuran Billa, dëshmia që rëndon akuzat për...

0
  TIRANË Zbulohen detaje të reja dhe prova që rëndojnë pozitën e Adjola Lakrës, vajzës që dyshohet se u përdor si karrem për të nxjerrë në...

Vrasja e biznesmenit Hekuran Billa, Apeli vendos për bashkëpunëtorin Sebastjan Mali

0
Gjykata e Apelit ka lënë në burg Sebastjan Malin, i dyshuar si bashkëpunëtor në vrasjen e biznesmenit Hekuran Billa. Apeli ka lënë në...

Hekuran Billa u nxor në pritë nga e dashura, 26-vjeçarja e...

0
Detaje të reja zbardhen nga ekzekutimi i 40-vjeçarit Hekuran Billa, te Komuna e Parisit, mbrëmjen e 11 qershorit. Policia e Shtetit ka arrestuar sot...

FOTO/ Kush është Hekuran Billa, personi që u vra mbrëmjen e...

0
Një person ka mbetur i vrarë mbrëmjen e sotme në zonën e Komunës së Parisit në Tiranë. Burime bëjnë me dije se viktima është...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS