fbpx
17 C
Tirana
E martë, 14 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Berry

Etiketim: Berry

Halle Berry heq dorë nga roli i transvestitit pas protestave se...

0
Halle Berry ka hequr dorë nga roli i një transvestiti prej  indinjatë që shpërtheu në internet pas një interviste që dha për këtë roli. Berry postoi një shënim...

Halle Berry çdo ditë e qet në fytyrë këtë maskë: Ka...

0
Ajo shkëlqen, tendos, zvogëlon mirë linjat dhe rrudhat dhe forcon shkëlqimin natyral, mirëpo është super dhe e thjeshtë – thotë në postimin e saj Aktorja...

Halle Berry po kalon një ‘makth’

0
Halle Berry pranoj se po mësimi nga shtëpia për fëmijët e saj Maceo dhe Nahla është një makth i vërtetë Aktorja 53 vjeqare foli për...

Halle Berry lëndohet gjatë xhirimeve të filmit të ri “Bruised”

0
Aktorja fituese e çmimit Oscar, Halle Berry, u lëndua gjatë xhirimeve në serinë e filmit të saj të fundit të hënën, sipas një raporti...

Edhe pse 53 vjeçare, Halle Berry mund të krenohet me muskujt...

0
Halle Berry është e njohur për angazhimet e vazhdueshme në palestër, ndërsa në rast të nevojave për realizimin e roleve filmike, ajo i intensifikon...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS