fbpx
26 C
Tirana
Friday, June 5, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bernardo

Etiketim: Bernardo

Bernardo Silva paralajmëron City-n, kujton disfatën e Barçës

0
Mesfushori i Manchester City-t, Bernardo Silva, mendon se përballja me Real Madrid në Champions League nuk është aspak e mbaruar. Qytetarët kanë fituar 2-1 ndeshjen...

Bernardo tregon çfarë e bënë Ronaldon special

0
Cristiano Ronaldo mund të ketë mbushur 35 vjeç në shkurt, por sulmuesi i Juventusit nuk është gati të heqë dorë të shkruajë histori dhe...