14 C
Tirana
E enjte, 3 Dhjetor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bëni

Etiketim: Bëni

Najada Çomo feston ditëlindjen, mesazhi prekës i vajzës: Dhurata më e...

0
Greis Çomo, vazja e shefes së Spitalit Infektiv, Najada Çomo ka ndarë një mesazh prekës për ditëlindjen e nënës së saj. Vajza e doktoreshë Çomos...

‘Ndjej neveri, jeni bërë zëdhënës të panikut’/ Rama-opozita: Shpifjet i bëni...

0
Kryeministri Edi Rama e ka nisur fjalën e tij  në konferencë me një shuplakë të fportë për oopozitës për propagandën që ka bërë sa...

Abazi: Thaçi i hapi ‘gropën’ shokëve, por…! Klosi: S’duhet të politizohet,...

0
Ndërkohë i gjithë ky proces për të hetuar ish anëtarët e UÇK-së, për ish-kreun e ShIK, Fatos Klosi është një tentativë për të njollosur...

Komisioni i Ligjeve/ Murrizi i revoltuar: Mos bëni si cuba, vetë...

0
Deputeti Myslim Murrizi është shprehur shumë i revoltuar ditën e sotme gjatë seancës së Komisionit të Ligjeve, ku u është drejtuar pjesëtarëve të tjerë...

Kriza ekonomike pas tërmetit e pandemisë, FMN vlerëson masat e marra...

0
Misioni i Fondit Monetar Ndërkombëtar (FMN), zhvilloi një vizitë virtuale më 17-28 shtator 2020, për të zhvilluar diskutimet e Monitorimit të parë Pas Programit. “Tërmeti...

Situata me COVID-19/ Erion Veliaj: Mos bëni të fortin, besojini shkencës....

0
Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj është i pari i ftuar në emisionin ‘’Real Story’’ të Sokol Ballës në News24 në këtë sezon të ri televiziv. Veliaj ka...

Keni akoma kohë, ja çfarë duhet të bëni në ditët e...

0
Muajt kanë ditët e tyre më të mira dhe më pak të tilla. Njerëzit besojnë në astrologji dhe ky tashmë është fakt, vetëm se...

5 pyetjet e mëdha që duhet t’i bëni në takimin e...

0
Akoma po mendoni për pyetjet që duhet t’i bëni partnerit në takimin e parë? Provoni të bëni këto pyetje me fund të hapur që...

A bëni gjithçka me zemër? Ju jeni një person shumë i...

0
A keni dëgjuar ndonjëherë për njerëz shumë të ndjeshëm (PAS)? Dhe a keni menduar ndonjëherë se keni qenë një prej tyre? Nëse bëni gjithçka...

Çfarë duhet të bëni që këpucët të mos krikëllojnë: Zgjidhni problemin...

0
Problemi i padurueshëm mund lehtë të zgjidhet. Keni atlete apo këpucë të mrekullueshme të cilat keni shumë për qejfi, mirëpo nuk mund ta duroni atë...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS