28.5 C
Tirana
E hënë, 29 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Behesh

Etiketim: behesh

Nuk mund të lindësh një grua e fortë, e tillë bëhesh

0
Po, ju mund të bëheni vetë një grua e fortë. Jeta bëhet e ashpër. Bëhet shkatërruese për disa dhe akoma më keq për të tjerat....

9 situatat kur duhet të bëhesh egoist

0
Me siguri kur ishit fëmijë ju mësuan të mos jeni egoist, të ndani dhe të mendoni për të tjerët, kështu që ju harruat të...

Propozimi i Cakajt për ambasadoren në Athinë, Ditmir Bushati: I paligjshëm,...

0
Në Komisionin e Jashtëm, ku po diskutohet propozimi i ministrit të Jashtëm në detyrë, Gent Cakaj, për ambasador të Shqipërisë në Greqi, pas shkarkimit...

Oh Kosova ime, aty ku bëhesh i madh e Legjendë vetëm...

0
Askush nuk e ka të qartë kah erdhi kjo kulturë sportive në shtetin e Kosovës, që pasi të vdesësh bëhesh i madh e Legjendë!  Pasi...

Klopp në lot pas triumfit të madh: Të bëhesh kampion me...

0
Liverpooli e ka fituar titullin kampion të Anglisë pas 30 vjetësh. Menjëherë pas fitores së Chelseat ndaj Manchester Cityt që ia siguroi titullin Liverpoolit,...

Si të bëhesh milioner para moshës 30 vjeç?

0
Si të bëhesh milioner është një temë tabu. Të thuash që mund të bëhesh i tillë pa arritur të 30-at duket fantazi. Nuk duhet...

I kanë përdorur fotot, moderatorja reagon ashpër: Do bëhesh pishman që...

0
Moderatorja Dajana Shabani ka bërë me dije se fotot e saj janë përdorur nga një aplikacion online. Ky fakt e ka revoltuar tej mase, saqë...

I janë përdorur fotografitë në Tinder, reagon Dajana Shabani: Do bëhesh...

0
Moderatorja dhe autorja e "Casa de los 3s", Dajana Shabani ka vënë re se emri i saj është përdorur në një aplikacion online. "Tinder" quhet...

Vendi ku lind dhe ndikimi i tij në personin që bëhesh

0
Një grup i dytë vlerash që kemi studiuar, ishte vetëkënaqësia përkundrejt vetëpërmbajtjes. Disa kultura, të tilla si SHBA, Meksika dhe Kili, kanë prirjen të...

Po bëhesh gati për një lindje natyrale apo me operacion? Shtatë...

0
Një lindje natyrore, pa mjekime, është një objektiv plotësisht i arritshëm dhe i arsyeshëm për rreth 85 për qind të grave shtatzëna Vetëm 15 për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS