20.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bëhem

Etiketim: bëhem

Murati: Të bëhem një lojtar i madh në Europë

0
Ai bie shumë lehtë në sy mes shokëve të skuadrës për shkak të gjatësisë së tij. Neshat Murati luan si qendërmbrojtës dhe aktualisht është...

Luiz planifikon t’i presë flokët: S’mund të bëhem trajner më këtë...

0
Mbrojtësi i Arsenalit, David Luiz, ka bërë të ditur se ai do t’i presë flokët nëse e nis karrierës si trajner, mirëpo bashkëlojtarët e...

Pas takimit me Hotin, Basha: Kur të bëhem kryeministër do të...

0
Teksa gjendet në Kosovë për një vizitë dyditore, pas takimit me Avdullah Hotin, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha doli në një konferencë për...

Fury provokon Wilder: Po bëhem gati për ty “lëpirës”

0
Kampioni i botës në peshën e rëndë, boksieri britanik Tyson Fury, ka deklaruar se i është rikthyer palestrës me një qëllim të vetëm, të...

Sneijder: Kam mundur të bëhem si Messi dhe Ronaldo, por vendosa...

0
Ylli holandez i futbollit, Wesley Sneijder, ka thënë se ka mundur të arrinte nivelet e Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit, por nuk ishte i...

Blogerja e njohur përlot rrjetin: Më pyesin çdo ditë kur do...

0
Blogerja e njohur për videot e makjazhit dhe kujdesit për lëkurën e flokët, Farah Dhukai ka përlotur rrjetin me videon e saj të fundit...

Mayweather: Mund të bëhem sërish kampion bote

0
Boksieri amerikan Floyd Mayweather, i pamposhtur në karrierën e tij (50 fitore e asnjë humbje), ka deklaruar sot se ka ende talent. Madje ai...

Shevchenko: Dua të bëhem trajner i Milanit

0
Dashuria e tij për Milanit ka mbetur e njëjtë dhe nuk ka rëndësi nëse kanë kaluar shumë vjet e nëse ka kaluar nga fusha...

Totti: Dua të bëhem agjent i këtij lojtari

0
Legjenda e Romës, Francesco Totti thotë se pëlqen jashtëzakonisht shumë mesfushorin e Brescias, Sandro Tonali, duke pranuar se do të donte të bëhej agjenti...

Besnik Hasi: Jam gati të bëhem trajner i Kosovës

0
Ish-kapiteni i kombëtares së Shqipërisë dhe i skuadrave Anderlecht, Legia dhe Olympiacos, Besnik Hasi nuk e ka përjashtuar mundësinë që në një ta ardhme...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS