24.5 C
Tirana
E mërkurë, 18 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Behar

Etiketim: Behar

Vrasja e Behar Sofisë, SPAK dërgon për gjykim 5 të pandehur

0
Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, pas përfundimit të hetimeve ka dërguar pë gjykim në Gjykatën e Posaçme për Korrupsionin dhe...

Pjesë e grupit “Bajri”/ Gjykata e Shkodrës liron nga qelia, Behar...

0
Gjykata e Shkodrës ka liruar nga burgu Behar Bajri i cili u arrestua si pjesë e grupit të strukturuar kriminal “Bajri”. Mësohet se...

Xeni i mërzitur pas humbjes së mikut: Shpejt na le o...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në Gjakovë. Mbrëmë në fshatin Moglicë të komunës së Gjakovës, është gjetur pa shenja jete Behar Morina, i...

Xeni i pikëlluar pas humbjes së mikut: Shpejt na le o...

0
Mbrëmë në fshatin Moglicë të komunës së Gjakovës, është gjetur i vetëvrarë Behar Morina, i cili ishte një tupanxhi i njohur. Xeni është shprehur i...

Kush ishte Behar Morina, tupanxhiu që mbrëmë u gjet i varur...

0
Mbrëmë në fshatin Moglicë të komunës së Gjakovës, është gjetur i vetëvrarë Behar Morina, i cili ishte një tupanxhi i njohur. Behar Morina, daullisti i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS