16.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet BeH

Etiketim: BeH

Imeri në provë 10 ditore në BeH

0
Demir Imeri aktualisht është në BeH dhe është duke u stëtvitur me skuadra e Shiroki Brijeg, ku pas 10 ditësh do të dihet se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS