23.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Begata

Etiketim: begata

Meta, apel per te fuqizuar grate ne fshatra: Kontribuojnë për zhvillimin...

0
  Presidenti Ilir Meta ka bërë apel sot për mbështetjen e fortë e të shumëanshme, që i duhet dhënë grave dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS