30.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Befasoi

Etiketim: befasoi

Uauuu!/ Aktori turk bën veprimin që i befasoi të gjithë gjatë...

0
Aktori turk Aras Bulut Iynemli ka fituar dashurinë e të gjithë publikut me rolet e tij në serialin “Çukur” dhe në filmin “Mrekullia në...

Sarri: Ronaldo më befasoi, Dybalan e binda për rolin e ri

0
Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, beson se ka qenë në gjendje ta bindë Paulo Dybalan për të marrë rol të ri në fushë dhe...

Nga prapa dukej normale, por kur u kthye përballë, e dashura...

0
Që kur marrëdhënia e saj me Ben Affleck u bë publike, Ana de Armas ka rrëmbyer vëmendjen e paparacëve dhe kohët e fundit, u fotografua...

Rudina Magjistari na befasoi, nuk e dinim që e kishte origjinën...

0
Programi i saj është i larmishëm, me të ftuar nga cdo cep i Shqipërisë, por me sa duket dikujt i ka rënë në sy...

Blerona kthehet në shtëpi e lodhur, befasoi të gjithë me pamjen

0
Blerona Zeqiri është moderatorja tejet e njohur kosovare. Ajo është tejet e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në top-formë. Blerona është shumë aktive edhe me...

Gjyshja 95-vjeçare, që befasoi të gjithë

0
Gjyshja ime është një superheroinë, 95-vjeçare dhe kaloi Koronavirusin”, mesfushori spanjoll jep lajmin e mirë. Futbollisti spanjoll i Monakos, Cesk Fabregas bën me dije se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS