27.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Befasishëm

Etiketim: befasishëm

Kthimi i befasishëm, HTC paraqet dy telefona celularë të rinj

0
Prodhuesi tajvanez është rikthyer me një telefon 5G dhe një telefon me rreze të mesme. HTC dikur ishte forca lëvizëse në tregun e atëhershëm në...

Shkëmbim i befasishëm mes Juventusit dhe Chelseat

0
Chelsea dhe Juventus thuhet se janë gati të zhvillojnë bisedime mbi një marrëveshje shkëmbimi që përfshin Federico Bernareschi dhe Jorginho, i cili vlerësohet me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS