16.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Befasish

Etiketim: befasish

China Suarez, reagim i befasishëm ndaj pyetjes për Icardin. Wanda Nara,...

0
Skandali i lidhur me Mauro Icardi dhe Wanda Nara vazhdon, me një afrim të supozuar të China Suarez me sulmuesin e PSG-së, kur agjentja...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS